Zaznacz stronę

O mNie

Kim jestem i dlaczego warto powierzyć mi promocję swojej firmy

Pasja, Nauka Praca

Cześć, 

Nazywam się Jerzy Czajkowski i nie wchodząc w szczegóły marketingiem zajmuję się od ponad 5 lat. Swoje pierwsze kroki stawiałem podczas pracy w różnych sklepach internetowych zgłębiając tajniki rynku ecommerce, reklam w Google, SEO, email marketingu czy zagadnień związanych z promocją w Social Media.

Ponad 2 lata temu stwierdziłem, że przejmuję stery i założyłem swoją pierwszą firmę, która rozwija się do dziś.

Podczas pracy przy budowie i rozwijaniu sklepów internetowych zacząłem się zastanawiać nad profilem swojej dalszej działalności. Pomysły były różne. Myślałem o SEO, Google Ads czy Social Mediach. Skutki moich przemyśleń, rozważań i dziesiątki przeprowadzonych szkoleń doprowadziły mnie do konkluzji, że to właśnie Social Media będą tą częścią marketingu, którą postanowię rozwijać do poziomu, w którym bez większego problemu będę mógł zacząć pomagać firmom takim, jak Twoja w znajdowaniu klientów.

W swojej pracy skupiam się głównie na reklamach Facebooka i Instagrama ponieważ, dają one niezwykłe możliwości docierania do poszczególnych grup odbiorców. Wszystko po to aby znaleźć i zainteresować ich usługami moich klientów. 

Moją pracą i pasją dzielę się z czytelnikami mojego bloga oraz z osobami, które śledzą mnie w moich profilach społecznościowych. 

Szczególnie ważne kąski przekazuję osobom zapisanym na moją listę newsletterową, gdzie udostępniam wiele wskazówek, szczególnie cennych w rozwoju małych i średnich firm.

Zdaję sobie sprawę ze specyfiki prowadzenia biznesów lokalnych i to właśnie do ich właścicieli kieruję swoje treści. Wiem jak trudne może być budowanie biznesu od zera i na jak wielu rzeczach trzeba się skupiać podczas prowadzenia firmy, dlatego staram się wspierać przedsiębiorców moimi wskazówkami w wyżej wymienionych miejscach.

Jeżeli jesteś zainteresowany szukaniem klientów w Social Media zapraszam Cię na niezobowiązującą rozmowę podczas, której zadam Ci kilka prostych pytań dotyczących Twojego biznesu, wyzwań jakie przed Tobą stoją w najbliższym czasie oraz specyfiki Twojej branży.

Dzięki temu będę mógł przygotować dla Ciebie rozwiązania promocyjne dopasowane do Twoich potrzeb.

Pozdrawiam

Jerzy Czajkowski

 

ZADZWOŃ: +48 737 321 323

Moi Klienci mówią o mnie…

Pan Jerzy współpracuje z nami już ponad 2 lata w zakresie marketingu. Jego działania pomagają nam codziennie docierać do nowych klientów na nasze boksy magazynowe w Katowicach. Rzetelne podejście do pracy i dobry kontakt. Polecam

Adam Noga

Właściciel, PolBox

Z Jurkiem współpracuję w zakresie pomocy przy zdobywaniu klientów w moim sklepie z asortymentem łazienkowym. Duża wiedza z zakresu marketingu i umiejętności jej wdrożenia w życie owocują szybszym i skuteczniejszym docieraniem do nowych klientów w naszym sklepie. Jak najbardziej polecam współpracę.

Martin Dąbrowski

Właściciel, Łazienka Stargard

Polecam wspołpracę z Jurkiem. Fachowa obsługa prowadząca do zadawalających wyników.

Krzysztof Olszak

Właściciel, Agencja Pracy PrimaWork

Bardzo dobry kontakt i jeszcze lepsze efekty współpracy. Polecam Pana Jerzego przy rozwoju swojego biznesu w sieci.

Łukasz Kantor

Właściciel, Wathne Camping, Norwegia

Polecam wspołpracę z firmą Idefi Pana Jurka. Szybki czas reakcji i pełne wspracie przez cały okres współpracy.

Agnieszka Nowicka

Właściciel, NowiMarket.pl

Głodny Wiedzy z Zakresu Promocji Swojej Firmy w Sieci?

Zachęcam do Zapoznania się z Artykułami na Moim Blogu