Projektowanie stron www i grafik na użytek marketingowy

Strony WWW

Strony WWW i Sklepy Internetowe Dla Ciebie i Twojego biznesu

Wizualna oprawa naszej firmy to dziś kwestia być albo nie być. Dlatego nie powinniśmy traktować jej po macoszemu. Bez względu na to czy myślimy nad stroną www, logotypem czy też materiałami reklamowymi, warto pamiętać, że ich zadanie jest niezwykle istotne. Pamiętajmy, że szansę na wywarcie pierwszego wrażenia mamy tylko raz. Jeżeli nasze materiały będą miernej jakości, taką dostaniemy łatkę od klienta. Dziś nie możesz sobie na to pozwolić dlatego zadbaj o ten element. W Idefi posiadamy doświadczenie w stawianiu różnych stron internetowych oraz sklepów internetowych. Nasze projekty tworzymy w oparciu o najbardziej znany oraz powszechny system CMS – WordPress. Jest to niezwykle intuicyjny system, który możemy z powodzeniem wykorzystać podczas tworzenia zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych stron internetowych. 

Popularność WordPressa sprawia, że system cały czas jest wspierany i posiada stałe aktualizacje przez, co wciąż ewoluuje i odpowiada na potrzeby rynku i klientów. Sam panel klienta, który udostępniamy po zakończeniu naszej pracy jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia intuicyjne nanoszenie aktualizacji zdjęć i treści w serwisie. Oczywiście po oddaniu naszego projektu przeprowadzamy niezbędne wdrożenie do systemu, gdzie pokażemy Ci, jak efektywnie pracować z panelem klienta. 

Dodatkowo sklepy internetowe oparte o WordPress posiadają bardzo wygodny panel sklepowy, w którym przejrzymy zamówienia, dodamy produkty, kategorie i wszelkie potrzebne usprawnienia, jak nowe płatności czy dodatkowe formy dostaw.

Poznajemy Twój Biznes

Niezwykle ważnym aspektem jest poznanie Twojej firmy, branży, a także klientów. Dzięki temu będziemy mogli dostosować design stron i charakter naszych projektów celując w odpowiedni Target.

poznajemy Twój biznes

Tworzymy Projekt

Proces tworzenia projektu strony lub logotypu oczywiście różni się od siebie specyfiką samej pracy jak i czasem wykonania. Nasze strony wykonujemy opierając się na dostępne szablony wordpress, które są dodatkowo płatne, choć możemy wykonać również ciekawe projekty o rozwiązania bezpłatne. Inne prace graficzne wykonujemy korzystając z profesjonalnego oprogramowania do ich tworzenia.

projektowanie stron www

Oddajemy Projekt do Akceptacji

Po wykonaniu projektu wysyłamy go do akceptacji. Jeżeli są jakieś sugestie z Państwa strony oczywiście wracamy do pracy i wprowadzamy umówione poprawki, aż do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

Jak wygląda nawiązanie współpracy w zakresie Tworzenia Stron WWW i Grafik Promocyjnych?

W tym wypadku stawiamy przede wszystkim na wyczerpującą rozmowę przed nawiązaniem współpracy. Dzięki temu możemy poznać Twoje potrzeby i wyobrażenia w tym zakresie.

Po rozmowie, przygotowujemy ofertę na wykonanie prac wraz z wykazaniem ceny. Jeżeli ją akceptujesz przesyłamy Ci umowę do akceptacji.

Po otrzymaniu podpisanego skanu umowy rozpoczynamy naszą pracę nad projektem.

Detale Współpracy

Rodzaj Współpracyt: 

Strony WWW, Grafika Marketingowa, Logo

Cena:

Do uzgodnienia