Optymalizacja i Pozycjonowanie

SEO

Pomożemy wypozycjonować Twoją Stronę WWW w Wyszukiwarkach Internetowych

Wyszukiwarki internetowe pozwalają nam na szybkie i coraz bardziej rzetelne szukanie informacji w sieci. Dzięki nim możemy dosłownie w parę sekund znaleźć interesujące nas informacje, co jeszcze 30 lat temu nie było praktycznie możliwe. Odkąd swoją pracę rozpoczęli ludzie z Doliny Krzemowej nad najbardziej znaną dziś wyszukiwarką Google, jej zasoby i dane które gromadzi rozrosły się do niewyobrażalnych rozmiarów. Dzięki Google możemy znaleźć przepis na dzisiejszy obiad, znaleźć na mapie miejsce dojazdu do interesujących nas miejsc, czytać najświeższe informacje z całego świata, jak i dokonywać świadomych decyzji zakupowych. 

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Gdy powstawały pierwsze wyszukiwarki internetowe nikt jeszcze nie zdawał sobie sprawy jak duży potencjał w sobie one zawierają. Jednak wraz z rozwojem internetu i dołączaniem do sieci kolejnych biznesów, można było zauważyć potencjał biznesowy i marketingowy wyszukiwarek, które stopniowo zaczynały nam coraz częściej wskazywać biznesy odpowiadające mniej lub bardziej na nasze potrzeby. Przez ostatnią dekadę ich rozwój stał się niekwestionowany i dziś wiele firm i biznesów próbuje się w tych wynikach pokazać swoim potencjalnym klientom. 

Pozycjonowanie to nic innego jak kolokwialnie mówiąc przebijanie się na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych. W tym celu wykonuje się wiele zabiegów optymalizacyjnych z zakresu tzw. SEO na stronie internetowej, którą chcemy promować, jak i poza nią w zewnętrznych serwisach. 

Dlaczego warto się pozycjonować?

Pozycjonowanie stron w ruchu organicznym jest procesem żmudnym i w porównaniu z np. reklamą w Google ADS czy Facebook Ads dużo bardziej czasochłonnym, jednak dojście do efektów w SEO pozwala osiągnąć większe i trwalsze rezultaty, przy zachowaniu mniejszych kosztów. O ile w Google Ads każde kliknięcie w link reklamy powoduje naliczanie opłat, o tyle w SEO ilość kliknięć nie generuje kosztów. 

SEO można na pewnym etapie wykonywać samemu poprzez stosowanie prostych reguł, jednak aby je wykonać musisz poświęcić czas na zdobycie niezbędnej wiedzy, a także na wykonywanie żmudnej pracy. W tym celu zdecydowani lepiej jest postawić na firmę, która posiada doświadczenie w tym zakresie i dużo szybciej dojdzie do rezultatów. 

Dlaczego nasza Agencja?

Posiadamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Zarówno w prowadzeniu mniejszych lokalnych biznesów, jak i dużych sklepów internetowych. Nasze działania nie są żadną wiedzą tajemną i opieramy się o sprawdzone, czasem żmudne techniki pozycjonowania. Wszystkie nasze działania są prowadzone w oparciu o White SEO, aby w maksymalny sposób unikać niedozwolonych praktyk pozycjonowania, za które grożą poważne konsekwencje w postaci filtrów i bana ze strony Google. 

Dla kogo nie jest SEO?

W tym miejscu musimy powiedzieć jeszcze o jednym aspekcie. Czas i cierpliwość to elementy niezbędne w skutecznym prowadzeniu pozycjonowania stron internetowych. Z pewnością zdajesz sobie sprawę ile stron internetowych w Twojej branży walczy o pierwsze pozycje w google. To sprawia, że dziś bardzo ciężko znaleźć branżę, która będzie “prosta i szybka” do wypozycjonowania. Jeżeli brakuje Ci czasu, środków, a także cierpliwości (która jest niezbędna) w SEO, to być może lepiej będzie wykorzystać inne kanały marketingu online jak Google Ads czy Social Media Marketing. Większość firm znajdujących się na pierwszych pozycjach w Google nie jest tam przypadkowo i wydaje kilka tysięcy złotych każdego miesiąca od wielu lat, dlatego aby do nich dołączyć niezbędny jest czas. 

Dlaczego o tym piszemy choć taka postawa może nie być popularna, a dziesiątki firm SEO mogą Ci gwarantować efekty w ciągu najbliższych Tygodni?

Jednym z priorytetów naszej firmy jest dobry i profesjonalny kontakt z naszymi klientami. Dlatego czujemy się w obowiązku, aby informować naszych klientów o realnym działaniu poszczególnych kanałów marketingowych. Nasze doświadczenie wskazuje nam, że SEO to proces żmudny i czasochłonny dlatego jasno to komunikujemy naszym klientom przed podpisaniem umowy, ponieważ najbardziej pasuje nam model, w którym każda ze stron wygrywa. SEO to nie magia i w obecnej sytuacji, jest to proces trudny do wykonania i jeszcze raz podkreślamy “czasochłonny”. Oczywiście istnieją branże, które można pozycjonować szybciej, jednak w  zdecydowanej większości wypadków trzeba się nastawić na długotrwałą inwestycję.

Jeżeli jesteś gotowy na takie warunki zjedź niżej i zobacz jak wygląda współpraca z naszą agencją w tym zakresie.

Pozycjonowanie-stron-www-seo

Jak wygląda współpraca z naszą Agencją w zakresie SEO?

Poznajemy Twój Biznes

Aby nasze działania były maksymalnie skuteczne, musimy poznać Twój biznes maksymalnie dobrze. Dlatego w początkowym okresie współpracy rozmawiamy Tobą i pytamy o wiele aspektów. Ważne abyśmy od samego początku wiedzieli, jakimi priorytetami się kierujesz i jakie masz najważniejsze cele biznesowe. 

Pogłębiona ANaliza

Po wstępnych rozmowach, musimy zbadać jaka jest aktualna sytuacja Twojej strony w sieci. A także jak wygląda jej osadzenie w aktualnej sytuacji rynkowej. Kto jest Twoją konkurencją i jak możemy się do niej odnieść w chwili obecnej. I w końcu jak wyglądają pozycje słów kluczowych powiązanych z Twoją działalnością.

analiza seo

Optymalizacja strony klienta

Kolejnym etapem jest przeprowadzenie szeregu prac optymalizacyjnych na Twojej stronie, które pomogą nam szybciej i dokładniej uzyskać pożądane rezultaty. Bardzo istotne jest aby kod strony, szybkość jej funkcjonowania, a także treść i wiele innych aspektów na Twojej stronie działały zgodnie z zasadami SEO. Dzięki temu będzie ona dużo lepiej czytelna przez tzw. roboty, które przemierzają internet, a co za tym idzie szybciej podniosą jej wartość w rankingu Google i innych wyszukiwarek.

optymalizacja seo

Działania poza Stroną WWw

W zależności od obranej strategii musimy również wykonać wiele prac poza stroną internetową. W tej kwestii trzeba jednak bardzo uważać, ponieważ tego typu działania muszą być niezwykle przemyślane i pochodzić ze sprawdzonych źródeł. W tym zakresie opieramy swoje działania na zdywersyfikowanej metodzie linkowania z “przyjaznych i sprawdzonych źródeł”.

ANalizy i Wdrażanie i Regularne Działania

Aby działania SEO przynosiły pożądane rezultaty, musimy poddawać je ciągłej analizie, a praca pozycjonera to często żmudna i powtarzalna praca, które trzeba prowadzić regularnie. Bez tego elementu ciężko będzie odnieść zadowalające nas rezultaty, dlatego regularność działań jest dla nas priorytetem.


JAK WYGLĄDA ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY Z NASZĄ AGENCJĄ?

Zanim podpiszemy umowę, musimy przeprowadzić wstępne rozeznanie w Twojej branży, a także wykonać audyt SEO w celu określenia ilości prac do przeprowadzenia. 

Po przeprowadzeniu wstępnej analizy strony, a także działań Twojej konkurencji w Tym zakresie, określamy strategię działań i przygotowujemy ofertę dla Twojej firmy w zakresie SEO. 

W następnym etapie, gdy klient wyraża na to zgodę przesyłamy umowę do podpisania i zaczynamy naszą współpracę w tym zakresie.

Detale Wspołpracy

Rodzaj Wspołpracy:

SEO / Pozycjonowanie w Google

Minimalny okres współpracy

24 msc

Koszt współpracy:

do uzgodnienia, nie mniejszy niż 1500zł/msc – nie współpracujemy na zasadzie płatność za efekt!