Kampanie Reklamowe

GOOGLE ADS

Postaw na Reklamy Google i docieraj do osób bezpośrednio zainteresowanych Twoimi produktami i usługami!

W dobie internetu mamy możliwość docierania do wielu grup osób. Dziś przeglądarka google podpowiada nam właściwie we wszystkim. Dzięki niej możemy sprawdzić daty historyczne, najnowsze informacje, pogodę na jutro, film na wieczór, a także znaleźć interesujące nas produkty i usługi. Wystarczy parę kliknięć myszką i klawiaturą aby dotrzeć do wyników, które bezpośrednio odpowiedzą na nasze potrzeby. 

Jak to działa?

Google, jako największa wyszukiwarka internetowa od wielu lat gromadzi dane na temat użytkowników i ich zachowań w sieci. Bez względu na to jak bardzo nam się to podoba lub też nie, możemy być pewni, że dziś Google zna nasze przyzwyczajenia lepiej niż nam się może wydawać. Algorytmy potentata z Doliny Krzemowej są dziś doskonalsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu potrafią odpowiadać coraz dokładniej na nasze potrzeby, które szukamy w Google.

Dlaczego warto zainteresować się reklamą w Google?

Przede wszystkim reklama Google w przeciwieństwie do SEO działa właściwie od zaraz, dzięki czemu możemy docierać z naszymi komunikatami promocyjnymi do interesujących nas osób już na początku budowania naszego biznesu. Dzięki temu nie musimy czekać na zwrot inwestycji w reklamę, o ile wcześniej dobrze skonfigurujemy nasze reklamy.

Ponadto warto pamiętać, że dzięki reklamom Google możemy docierać do osób, które w wyszukiwarce wpisują konkretne słowa kluczowe, dzięki czemu możemy docierać do osób bezpośrednio zainteresowanych naszą ofertą.

Dodatkowym atutem jest fakt, że za reklamę Google Ads płacimy dopiero, gdy ktoś w nią kliknie, co stwarza dużo bardziej efektywny model rozliczania niż w przypadku tradycyjnych reklam w TV, Radio czy też w gazecie. Dzięki temu praktycznie każdy biznes jest w stanie zainwestować w ten typ reklamy.

Kampanie Google Ads

Jak wygląda nasza praca nad Kampaniami GOOGLE Ads?

Poznajemy Twój Biznes

Na początku współpracy jak najdokładniej staramy się poznać Twój biznes od środka. Pomimo że mamy doświadczenie w pracy w różnych branżach, to zawsze każda firma i jej klienci stanowią odrębny przykład. To sprawia, że głębokie badanie potrzeb Twojej firmy, ale i jej klientów przeprowadzamy z najwyższą starannością i uwagą, aby zaoferować Ci najlepsze możliwe rezultaty.

Wyszukiwanie Słów Kluczowych i Proces Tworzenia.

Po zapoznaniu się z Twoim biznesem i celami na jakich CI najbardziej zależy, zaczynamy prace techniczne. W tym celu musimy stworzyć (o ile nie posiadasz) nowe konto Google Ads i odpowiednio je skonfigurować bazując na informacjach i zawartości Twojej Strony WWW. Następnie zaczynamy proces wyszukiwania najbardziej optymalnych w początkowej fazie słów kluczowych i tworzymy reklamy google. W tym czasie o będziemy też tworzyć tzw. listy remarketingowe, dzięki którym w późniejszej fazie współpracy dotrzeć do osób które były już na Twojej stronie i przypominać im o Twoim biznesie.

analiza google ads

Analiza ruchu na Stronie

Po wykonaniu pierwszych prac na stronie, możemy rozpocząć monitoring pierwszych efektów naszej pracy. W tym celu możemy zweryfikować, które słowa i reklamy najlepiej konwertują, a które nie przynoszą spodziewanych rezultatów. To właśnie w tym etapie podnosimy możemy dojść do wniosków, które pomogą nam budować lepsze reklamy, a co za tym idzie ich wyższą skuteczność w zdobywaniu wartościowego ruchu na Twojej stronie. 

Dalszy etap Prac - czyli optymalizacja i odświeżanie kamapnii

To, że wypracujemy dobrze konwertujące reklamy, nie sprawia, że możemy jedynie przyglądać się ich efektom. Tak na prawdę dobrze prowadzone kampanie Google Ads to niekończący się proces, który wymaga od nas stałych zmian, ponieważ uwaga Twoich klientów to towar luksusowy i bardzo kruchy. Brak reakcji na spadające zyski z dotychczasowych reklam i zaniechanie tworzenia nowych może szybko doprowadzić nas do punktu wyjścia. Dlatego na dalszym etapie współpracy wciąć tworzymy nowe reklamy i mierzymy ich efektywność dla Twojego biznesu. To na tym etapie zaczynamy też wdrażać kolejne formy promocji takie, jak Google Shoping czy Remarketing, które jeszcze bardziej podnoszą zyski i docierają do kolejnych grup klientów.

Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z naszą agencją?

Oczywiście na początku preferujemy rozmowę, w której dowiadujemy się więcej informacji na temat Twojego biznesu. Dzięki temu możemy stwierdzić, czy ten rodzaj reklamy jest optymalny dla Ciebie.

Po rozmowie tworzymy indywidualną ofertę, z której dowiesz się co konkretnie planujemy zrobić w zakresie Google Ads, a także poznasz dokładną ofertę cenową. W tym wypadku koszt wspołpracy musimy podzielić na dwa odrębne budżety. Budżet zewnętrzny niezbędny do prowadzenia działań promocyjnych w systemie Gogole Ads, a także miesięczny koszt współpracy z naszą Agencją w tym zakresie.

Detale Współpracy

Platforma Reklamowa:

Google Ads

Minimalny okres współpracy:

3 msc

Minimalny Budżet Zewnętrzny:

1000zł

Minimalny koszt współpracy

1000zł